مشاوره راه اندازی کسب و کار

به دست آوردن یک شغل یا راه اندازی یک کار از مهم ترین مراحل زندگی و دغدغه های فردی به شمار می رود . افراد برای رسیدن به اهداف خود در زندگی سعی می کنند شغل مناسب و مورد علاقه خود را به دست آورده یا ایجاد کنند تا به این وسیله بتوانند ابعاد مختلف زندگی خود را سامان دهند. بسیاری از افراد به جای انتظار کشیدن برای جذب و استخدام در مراکز و موسسات دولتی یا بخش خصوصی تلاش می کنند از شیوه های مختلف زمینه ایجاد شغل برای خود و دیگران را فراهم کنند. این امر با وجود اینکه بسیار هیجان انگیز و جذاب می نماید ولی نیاز به کسب مهارت­ها و آگاهی های مختلف دارد؛ زیرا در صورت شکست در اجرای ایده و ناکامی می تواند مشکلات متعددی را برای افراد کارآفرین به وجود آورده و زندگی آنها را دچار تلاطم نماید. به همین دلیل یکی از بهترین راه های رسیدن به این آگاهی ها و جلوگیری از شکست های احتمالی، بهره گیری از مشورت افراد با تجربه و صاحب نظر می باشد.

آکادمی کارآفرینی سلامت، مرکزی جهت ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه کسب و کار و استارت آپ های دانشگاهی و آزاد می باشد. حضور اساتید باتجربه از دانشگاه های تهران، شریف و شهید بهشتی زمینه حضور کارآفرینان و علاقمندان به راه اندازی کسب و کارهای نوین و استارت آپ را فراهم آورده است. علاقمندان به دریافت مشاوره برای راه اندازی استارت آپ و کسب و کار می توانند به دو شیوه از خدمات این مرکز استفاده کنند:

مشاوره ساعتی و ماهیت آن: در این شیوه علاقمندان می توانند پس از هماهنگی با کارشناسان مرکز از خدمات مشاوره به صورت ساعتی بهره مند شوند.

مشاوره پروژه ای و نحوه آن: در این شیوه نیز علاقمندان با هماهنگی کارشناسان، اساتید و مشاوران مورد نظر را انتخاب کرده و پس از توافق در مورد نحوه و چگونگی انجام پروژه به صورت مشارکتی اقدام به راه اندازی استارت آپ و کسب و کار خود می کنند.

زمینه های مختلف مشاوره در این حوزه:( مشاوره در زمینه تشخیص و ارزیابی فرصت،  مشاوره کشف و خلق فرصت)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره، می توانید با شماره تلفن مرکز ( 22439874 021) تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

 
 

دکتر فرهاد بیات