مشاوره توسعه کسب و کار

پس از مرحله مهم راه اندازی کسب و کار، فرایند توسعه کسب و کار یکی از اصلی ترین مراحل پیش روی  فعالان حوزه کارآفرینی و اشتغال زایی به شمار می رود. بر این اساس ضروری است با برنامه ریزی و تدوین استراتژی حساب شده ، زمینه تنوع بخشی به خدمت یا محصول وحضور قوی در بازار را حاصل کنند. برای وصول به این نتیجه ضروری است اقدامات مختلفی صورت پذیرد. یکی از گام های مهم در این زمینه بهره مندی از نظرات اساتید و مشاوران می باشد.

آکادمی کارآفرینی سلامت، مرکزی جهت ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه توسعه کسب و کارها و استارت آپ های دانشگاهی و آزاد می باشد. حضور اساتید باتجربه از دانشگاه های تهران، شریف و شهید بهشتی زمینه حضور کارآفرینان و علاقمندان به توسعه کسب و کار و استارت آپ ها را فراهم آورده است.

انواع مشاوره در حوزه توسعه کسب و کار:

مشاوره ساعتی و ماهیت آن: در این شیوه علاقمندان می توانند پس از هماهنگی با کارشناسان مرکز از خدمات مشاوره به صورت ساعتی بهره مند شوند.

مشاوره پروژه ای و نحوه آن: در این شیوه نیز علاقمندان با هماهنگی کارشناسان، اساتید و مشاوران مورد نظر را انتخاب کرده و پس از توافق در مورد نحوه و چگونگی انجام پروژه به صورت مشارکتی اقدام به راه اندازی استارت آپ و کسب و کار خود می کنند.

-زمینه های مختلف مشاوره در این حوزه:(مدیریت بازاریابی- مدیریت منابع انسانی- مدیریت مالی- مباحث حقوقی)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره، می توانید با شماره تلفن مرکز ( 22439874 021) تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید  با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

دکتر سالار ارزیده


دکتر فرهاد بیات


دکتر امید فرجی


دکتر علی اکبر جعفری


دکتر محسن برزگر


دکتر رضا شیرازی


دکتر علی اکبر فرجادیان