سوالات متداول

آیا مدرک شما معادل فوق لیسانس است؟
خیر، هیچ مدرک MBA ای که از طریق کنکور دانشگاه و سازمان های مربوطه برگزار نشده باشد معادل فوق لیسانس نیست و صرفا یک مدرک تخصصی معتبر است.
آیا مدرک شما قابل ترجمه است؟
بله، این مدارک در دارالترجمه های رسمی کشور قابل ترجمه است.
آیا با مدرک MBA میتوان مرکز یا مجموعه ای را راه اندازی نمود و به عنوان یک مجوز محسوب می شود؟
خیر، این دوره صرفا یک دوره کاربردی تخصصی است و به عنوان مجوز تلقی نمی شود و برای راه اندازی کسب و کار می بایست از ارگان های مربوطه مجوز دریافت نمود.
چرا شرکت در این دوره برای ما مفید است؟
با شرکت در این دوره شما می توانید مهارت های مدیریتی خودتان را تقویت کنید و مواردی که لازم است یک مدیر اجرایی در کسب و کار خودش یا دیگران فرا بگیرد، آموزش میبینید و می توانید بعدا در کسب و کار خودتان از آنها استفاده کنید.
آیا ما میتوانیم به واسطه دریافت این مدرک در جایی استخدام شویم؟
این مدرک و این دوره به شما توانمندی های لازم برای راه اندازی کسب و کار در حوزه سلامت یا ارتقاء دانش و مهارت های مدیریتی را برای شما ایجاد می کند ولی ضمانتی برای استخدام شما نخواهد بود زیرا در فرآیند استخدام آیتم های دیگری نیز دخیل است اما بسیاری از افراد در سازمان های مختلف در دوره هایی نظیر Health MBA برای ارتقای شغلی شرکت می کنند.
آیا با شرکت در این دوره می توان مهاجرت کرد؟
در فرآیند مهاحرت آیتم های زیادی نظیر سابقه کاری، مدارک تخصصی، مدارک تحصیلی و... دخیل است ولی اگر شما تجربیات کاری مرتبط با حوزه سلامت و تحصیلات مرتبط داشته باشید این مدرک میتواند روی مهاجرت شما تاثیر مثبت داشته باشد.