درباره ما

نظام نوین آموزشی دنیا در حوزه تربیت نیروی متخصص دچار تغییر و تحولاتی شده که آموزش مهارت های نرم، در کنار آموزش های تخصصی از محورهای اساسی آن می باشد. فراگیری مهارت هایی از قبیل خلاقیت، تفکر انتقادی، مهارت راه حل محوری و کار گروهی جزء مهارت های اساسی برای رقابت در دنیای فعلی و آینده می باشد. به تبع آن، سیستم آموزشی نظام سلامت نیز نیازمند بهره گیری از مهارت های لازمه برای افزایش بهروری و کارایی این سیستم و استفاده بهینه از منابع موجود می باشد.

دوره های« MBA»  امروزه یکی از اصلی­ ترین گرایش­ های نوین و کاربردی دانش مدیریت به شمار می آید که در سراسر جهان از محبوبیت و اعتبار ویژه­ ای برخوردار و دارای گرایش­ های مختلف و متنوعی است که یکی از گرایش­ های مهم و جدید آن »ام بی ای سلامت«  یا «Healthcare MBA » می­ باشد.

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی سلامت در جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی شهید بهشتی،  با تیمی از نیروها و اساتید متخصص دانشگاه­های تهران، صنعتی شریف، شهید بهشتی و آشنا به هر دو حوزه کسب و کار و سلامت اقدام به برگزاری و ارائه دوره های  «Healthcare MBA» با رویکردهای نوین و آینده نگرانه در حوزه نظام سلامت، می کند.

خداروشکر، تحقق این امر طی چندین دوره گذشته، رضایت شرکت کنندگان را به همراه داشته است.

این تیم خود را متعهد می داند که افراد را مجهز به ابزارها و مهارت هایی نماید که بتوانند فعالیت ها و روند های نظام سلامت را هر چه بهتر آنالیز، جهت دهی و توسعه دهند تا خدمتی بهتر به بخش سلامت عمومی جامعه ارائه دهند و همچنین برای خود مجریان نیز ارزش افزوده ایجاد نماید.

این دوره ها که برای طیف متنوعی از مدیران، دانش آموختگان، پزشکان،پیراپزشکان و تمامی افرادی که به حوزه نظام سلامت علاقه مند هستند طراحی گردیده است.

شایان ذکر است دوره «Healthcare MBA» دارای تایید رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و قابلیت ترجمه را نیز دارد.

دانشپذیران محترم برای آشنایی بیشتر یا استفاده از خدمات این مرکز می توانند با ما تماس حاصل نمایند:

تلفن:

۰۲۱۲۲۴۳۹۸۷۴

مدیر اجرایی تیم HMBA: (خانم صدوقی نیا)

۰۹۱۰۰۶۰۶۵۰۱

کارشناس آموزش کارآفرینی سلامت: (علی نورالدینی)

۰۹۰۳۵۱۴۸۹۱۵